Головна - Господарські товари - Професійна хімія
Професійна хімія

pH 0,5-2,5
Номінальний обсяг - 5 л
Склад: менше 5% НПАВ, вода очищена, суміш кислот.

Безпека: при використанні засобу працювати тільки в гумових рукавичках, респіраторі і окулярах. Не вдихати пари засобу.

Застосування: для приготування робочого розчину засіб розводиться 1: 9. Робочий розчин нанести на забруднену поверхню, витримати 5-15 хв, після чого змити чистою водою. При необхідності промити поверхню слабким лужним розчином для нейтралізації кислоти.

Концентрований кислотний миючий засіб для промислового використання з пониженим піноутворенням. Засіб застосовується для чистки поверхонь і обладнання після будівельних і ремонтних робіт. Легко видаляє забруднення, такі як цемент, гіпс, різні будівельні суміші, кіптява, іржа, вапняний і молочний камінь, органічні і неорганічні забруднення різного характеру з керамічних і кахельних плиток ванних кімнат, поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок і т.д. Призначається для використання на будівельних об'єктах, спортивних спорудах, в громадських закладах, підприємствах громадського харчування, комунально-побутовій сфері, а також на підприємствах харчової промисловості.

pH 11,5-13,5
Номінальний обсяг - 5 л

Склад: менше 5% амфотерний ПАР, нітрилотриоцтової кислота, вода очищена, лужної компонент, ізопропіловий спирт, бутиловий ефір пропіленгліколю, консервант. Застосування: концентрат! Мінімальне дозування становить 50 мл на 10 л води (0,5% / 1: 200). Залежно від ступеня забруднення концентрацію миючого засобу можна збільшити до 5%. Якщо є забруднення, які слід терти, то слід використовувати концентрацію 100-200 мл на 10 л води (1-2%). При генеральному прибиранні і видаленні нашарувань бруду слід застосовувати розчин концентрацією 10 - 25% при температурі не більше 60 ° С, час дії на поверхню 10-15 хвилин. Після генерального прибирання необхідно помити поверхню чистою водою. Важливо - не допускати засихання кошти на поверхні. При ручному режимі прибирання в залежності від забруднення застосовується розчин концентрацією 0,5-1,0%. Безпека: при використанні засобу працювати тільки в гумових рукавичках і окулярах. Не вдихати пари засобу

Концентрований лужний засіб, призначений для миття підлог, будь-яких водостійких поверхонь і технологічного устаткування. Засіб ідеально підходить для всіх типів підлогомиючих машин, апаратів високого тиску і ручного миття. Ретельно видаляє олійно-жирові, білкові, пігментні забруднення, воскові і полімерні нашарування, сажу, сіль, бруд грунтового походження і т.д. Швидко висихає, не залишаючи жирних слідів і плям. Засіб ефективний при широкому діапазоні температур. Продукт дуже економічний завдяки високій миючій здатності при мінімальній концентрації миючого розчину. Рекомендовано для професійного використання в готелях, супермаркетах, підприємствах громадського харчування, лікувально-профілактичних установах, кінотеатрах, школах і дитсадках, а також на підприємствах різних галузей харчової промисловості.

pH 0,5-2,5
Номінальний обсяг - 5 л

Склад: менше 5% НПАВ, нітрилотриоцтової кислота, вода очищена, суміш кислот.

Безпека: при використанні засобу працювати тільки в гумових рукавичках і окулярах. Не вдихати пари засобу.Застосування: при сильному забрудненні засіб слід наносити на оброблювані поверхні без розведення. Витримати 10-20 хв, ретельно обполоснути поверхню водою. Для слабкого і середнього забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді в співвідношенні 1: 4. Нанести розчин на поверхню, витримати 3-5 хв і обполоснути чистою водою.

Кислотний концентрований засіб, призначений для видалення нальоту кальцієвого мила, вапняного каменю, іржі, органічних і неорганічних забруднень з керамічних, кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн, унітазів. Крім того, засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок, технологічного обладнання підприємств харчової промисловості. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє різні забруднення і знежирює поверхні. Завдяки високій концентрації, засіб дуже економний у використанні. Засіб рекомендовано, передусім, для професійного використання в громадських закладах, дитячих дошкільних установах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, фітнес-клубах, спортивних спорудах, підприємствах харчової промисловості, транспорті, в побуті. Засіб не рекомендується для акрилових поверхонь, натурального каменю і мармуру.


pH 10,5-12,5
Номінальний обсяг - 5 л

Склад: менше 5% НПАВ, АПАВ, кПАВ, вода очищена, лужний компонент, органічні розчинники, консервант, ароматична композиція.
Застосування: при регулярній ручному прибиранню покритих захисною плівкою поверхонь витрата 20-40 мл засобу на 8-10 л води, при машинному збиранні 10-15 мл на 8-10 л води, при прибиранні непокритих захисною плівкою поверхні вручну 50-80 мл засобу на 8-10 л води. На підприємстві для миття інвентарю, поверхонь, стін застосовують розчин 0,2% -1% і проводять обробку за допомогою щіток або методом замочування, 10-30 хв при температурі 20-50 ° С. У разі миття сильного забруднення устаткування використовують концентрацію 2,5-6,0% протягом 20-60 хв при температурі 50-65 ° С.
Безпека: працювати із засобом в гумових рукавичках. Не вдихати пари засобу.

Високоефективний засіб для видалення жирових забруднень (мінеральні, рослинні і тваринні жири, кіптява, смола, нікотин, сліди від гуми, металу і т.д.). Нова посилена формула засобу дозволяє глибоко проникати крізь застарілі жиро-масляні забруднення, ефективно розчиняти і змивати їх. Засіб рекомендовано для професійного використання в громадських закладах, підприємствах харчової промисловості (особливо в олієжировому виробництві для миття резервуарів, інвентарю, тари, транспортерів, змішувачів, різного устаткування), підприємствах громадського харчування, на об'єктах комунально-побутового призначення, транспорті, для чистки холодильників, витяжних шаф, різного кухонного обладнання.


pH 0,5-2,5
Номінальний обсяг - 5 л

Склад: менше 5% НПАВ, вода очищена, суміш кислот, спирт ізопропіловий, консервант.
Застосування: для слабкого і помірного забруднення концентрований засіб розводять у водогінній воді (1 20-70 ° С) у співвідношенні 1:10. Промити даними розчином поверхню, в разі необхідності обполоснути чистою водою, протерти чистою ганчіркою. Для видалення сильних забруднень засіб нанести на поверхні без розведення, витримати 10 хв, обполоснути чистою водою.
Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не вдихати пари засобу.
Кислотний концентрований засіб ефективний для видалення іржі, вапняного каменю і нальоту кальцієвого мила, органічних і неорганічних забруднень з керамічних і кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн, унітазів і т.д. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє бруд, знежирює поверхню, дуже економний. Рекомендується, насамперед,для професійного використання в громадських місцях, підприємствах громадського харчування, спортивних установах, підприємствах харчової промисловості.pH 0,5-2,5
Масса нетто 1кг, 750г
Склад: менше 15% суміш кислот, менше 5% АПАВ, НПАВ, вода очищена, натрію хлорид, барвник.
Безпека: містить кислоту! При використанні засобу працювати тільки в гумових рукавичках. Не вдихати пари засобу. Не допускати розбризкування, рекомендується використання захисних окулярів співвідношенні 1:10. Промити даними розчином поверхню, в разі необхідності обполоснути чистою водою, протерти чистою ганчіркою. Для видалення сильних забруднень засіб наноситься на поверхні без розведення. Витримати 10-20 хв, обполоснути чистою водою. Для повного знищення мікрофлори і видалення стійких забруднень слід обробити поверхню двічі або нанести засіб і залишити на 12 годин, після змити водою.Застосування: для слабкого і помірного забруднення концентрований засіб розводять у водогінній воді (1 20-70 ° С) в
Сильнокислотний концентрований засіб ефективно видаляє вапняний камінь, стійкий осад сечових солей, іржі, нальоту кальцієвого мила, забруднень цементного походження, різних нашарувань органічного та неорганічного походження. Засіб призначений для миття унітазів та сантехнічних поверхонь, керамічних, кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн, унітазів. Крім того, засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок, технологічного обладнання. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє різні забруднення і знежирює поверхні і завдяки високій концентрації дуже економний у використанні. Гель ефективно видаляє неприємні запахи, дезінфікує і знищує> 99,9% патогенних мікроорганізмів і його регулярне застосування здійснює профілактику накопичення забруднень всередині каналізаційних труб. Засіб рекомендовано, передусім, для професійного використання в громадських закладах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, підприємствах харчової промисловості, фітнес-клубах і спортивних спорудах, транспорті, в побуті. Не використовувати засіб для акрилових поверхонь, натурального каменю і мармуру.pH 8,0-10,0
Масса нетто 5л, 1л

Склад: менше 5% НПАВ, мило, АПАВ, вода очищена, спирт ізопропіловий, бутиловий ефір пропіленгліколю, лужний компонент, консервант, ароматична композиція.
Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не вдихати пари концентрату.

Застосування: для слабкого або помірного забруднення концентрат розводять у водогінній воді (1 20-70 ° С) з розрахунку 50-100 мл на 5 л води. Для сильного забруднення робочий розчин готують з розрахунку 400-500 мл засобу на 1л води. Стійкі плями можна очистити за допомогою губки, змоченою нерозбавленим засобом, потім протерти насухо. Засіб рівномірно наносять на поверхню за допомогою щітки, губки або швабри.При сильному забрудненні витримують 20-30 хв, застарілі плями слід ретельно потерти чистим вологим мопом. Оброблені розведеним розчином поверхні не вимагають змивання і витирання насухо. засіб не залишає плям, надає поверхні блиск.


Засіб призначений для миття ламінованих, дерев'яних поверхонь. Прекрасно підходить для щоденного прибирання. Оптимальний склад компонентів дозволяє ретельно вимивати бруд, знежирювати поверхні. Засіб не залишає слідів, надає блиску очищають поверхню; сприяє швидкому висиханню і придатний для змішування з водою будь-жорсткості, засіб дуже економний завдяки високій концентрації.

pH 6,5-8,5
Номінальний обсяг - 5 л, 1л
Склад: менше 5% АПАВ, НПАВ, вода очищена, спирт ізопропіловий, бутиловий ефір пропіленгліколю, ароматична композиція, консерванти, барвник.
Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не вдихати пари концентрату.
Застосування: для слабких забруднень розводять 15-30 мл засобу на 1л води, для сильних забруднень -400-500 мл на 1 л води, губкою або щіткою вимити забруднену поверхню. Засіб не потребує змивання і витирання насухо. Можливе застосування засобу для миття обладнання на підприємствах харчової промисловості.
Універсальний концентрований засіб з оптимально підібраним інгредіентним складом і їх концентрацією, що забезпечує високу ефективність миючого засобу для видалення харчових білкових і жирових забруднень, а також забруднень іншого походження. Засіб призначений для миття твердих поверхонь в приміщеннях для приготування і прийому їжі, включаючи столи, підлоги, стіни, кахельні плити, двері та стелі, кухонне і виробниче устаткування. Рекомендується, насамперед, для професійного використання в громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, транспорті, фітнес-клубах, спортивних спорудах, в побуті, на об'єктах комунально-побутового призначення і т.д.


pH 6,5-8,5
Номінальний обсяг - 5 л, 1л
Склад: менше 5% НПАВ, АПАВ, ЕДТА, вода очищена, бутиловий ефір пропіленгліколю, спирт ізопропіловий, гідроксид амонію, ароматична композиція.
Засіб призначений для чищення килимових покриттів, текстильних поверхонь, м'яких меблів, оббивки салонів автомобілів як вручну, так і за допомогою миючих пилососів і тригерів. Засіб є високоефективним у видаленні не тільки повсякденному бруду і пилу, але також численних видів плям від чаю, кави, вина, білкових і жирових забруднень. Засіб проводить м'яку дезінфекцію поверхонь завдяки наявності в його складі спирту, при цьому, не руйнуючи делікатні покриття оброблюваних поверхонь.

Безпека: не застосовувати на натуральних тканинах. Уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не вдихати пари концентрату.

Застосування: для слабкого і помірного забруднення концентрований засіб розводять у водогінній воді Д 20-70 ° С) з розрахунку 150-300 мл на 1 літр; для видалення сильних забруднень розводити 500 мл на 1л води або застосовувати нерозведеним. Розчин наноситься на поверхню за допомогою губки або тригера, витримується 5 хв, після промивається за допомогою пилососа, або протирається вологою губкою.

pH 10,0-12,0
Номінальний обсяг - 5 л

Склад: менше 5% АПАВ, НПАВ, вода очищена, органічні розчинники, гідроксид калію, гідроксид амонію, консервант.

Безпека: не застосовувати на натуральних тканинах. Уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не вдихати пари концентрату.

Застосування: при щоденному або регулярному прибиранню оброблюваних водовідштовхувальних покриттів досить 20-40 мл засобу на 8-10 л води. Для непокритих захисною плівкою поверхонь - 50-80 мл на 8-10 л води. Для сильно забруднених поверхонь застосовується концентрат без розведення (час експозиції 10-15 хв), після дії кілька разів промивається чистою водою до зникнення слідів піни. Для миття інвентарю і поверхонь на харчових підприємствах використовується 0,1 -2,0% розчин. Для сильно забрудненого обладнання використовується 2,5-6,0% розчин.Високоефективний засіб для видалення забруднень жирової природи: мінеральні та рослинні олії, тваринні жири, нікотин, сліди від косметики і проч. Засіб швидко висихає, не залишаючи розводів і надаючи глянцевий блиск. Засіб призначений для щоденного або регулярного професійного використання в громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості, підприємствах громадського харчування і об'єктах комунально-побутового призначення (для чищення холодильників, витяжних шаф, різного кухонного обладнання), а також на транспорті. М'який склад засобу дозволяє рекомендувати його для використання в побуті.

pH 11,5-13,5
Номінальний обсяг - 5 л

Склад: менше 5% НПАВ, мило, вода очищена, органічний розчинник, ароматична композиція, консервант, лужний компонент, кислота лимонна.

Безпека: при роботі з концентратом рекомендується використання гумових печаток.
Застосування: застосовувати згідно з інструкцією до поломоечной машині. Мінімальна дозування становить 50 мл на 10 л води (0,5% / 1: 200). Залежно від ступеня забруднення концентрацію миючого засобу можна збільшити до 5%. Якщо є забруднення, які слід терти, то слід використовувати концентрацію 100-200мл на 10 л водиКонцентрований низькопінний засіб призначений для миття та дезінфекції підлог, різних водостійких поверхонь і технологічного устаткування. Засіб відмінно підходить для всіх типів підлогомиючих машин, апаратів високого тиску і ручного миття полоподобних покриттів. Ефективно видаляє олійно-жирові, білкові і пігментні забруднення, сажу, сіль, бруд грунтового походження і т.д. Швидко висихає і не залишає жирних слідів і плям. Засіб працює як в холодному, так і в гарячому стані.

Продукт дуже економічний, завдяки високій миючої здатності при низьких концентраціях. Рекомендовано для використання в готелях, супермаркетах, підприємствах громадського харчування, лікувально-профілактичних установах, кінотеатрах, а також на підприємствах харчової промисловості.

pH 8,5-10,5
Номінальний обсяг - 5 кг

Склад: менше 5% АПАВ, амфотерний ПАР, вода очищена, мінеральна сіль, ароматична композиція, стабілізатор кольору, консервант, барвники, лимонна кислота.

Застосування: в проточній воді: кілька крапель нанести на губку, очистити посуд від забруднень, ретельно прополоскати чистою водою. В непроточной воді - 15-25мл засобу розчинити в 5 л води, за допомогою губки або щітки вимити посуд, ретельно сполоснути проточною водою. Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не призначено для миття шкіри і продуктів харчування. Берегти від дітей!

Високопінний миючий засіб для миття посуду є ефективним для видалення забруднень білкового, жирового і вуглеводного характерів, обумовлених продуктами харчування та іншими забрудненнями різного складу. Миючий засіб можна використовувати для ручного миття посуду та інших предметів щоденного вжитку. Має приємний аромат. Рекоменду¬ется для використання за призначенням у громадських установах, дитячих дошкільних установах, навчальних закладах, лікувально-профілактичних установах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, комунально-побутових об'єктах, транспорті. Завдяки м'якому складу може використовуватися в побуті.

pH 8,5-10,5
Номінальний обсяг - 5 кг, 750г

Склад: менше 5% АПАВ, амфотерний ПАР, вода очищена, мінеральна сіль, ароматична композиція, стабілізатор кольору, консервант, барвники, лимонна кислота.

Застосування: в проточній воді: кілька крапель нанести на губку, очистити посуд від забруднень, ретельно прополоскати чистою водою. В непроточной воді - 15-25мл засобу розчинити в 5 л води, за допомогою губки або щітки вимити посуд, ретельно сполоснути проточною водою. Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не призначено для миття шкіри і продуктів харчування. Берегти від дітей!

Високопінний миючий засіб для миття посуду є ефективним для видалення забруднень білкового, жирового і вуглеводного характерів, обумовлених продуктами харчування та іншими забрудненнями різного складу. Миючий засіб можна використовувати для ручного миття посуду та інших предметів щоденного вжитку. Має приємний аромат. Рекоменду¬ется для використання за призначенням у громадських установах, дитячих дошкільних установах, навчальних закладах, лікувально-профілакті¬ческіх установах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, комунально-побутових об'єктах, транспорті. Завдяки м'якому складу може використовуватися в побуті.

pH 9,0-11,0
Номінальний обсяг - 5 кг, 750г
Склад: менше 5% НПАВ, вода очищена, спирт ізопропіловий, бутиловий ефір пропіленгліколю, аміак водний, амоній хлорид, ароматична композиція, барвник

Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук, попадання в очі і вдихання аерозолю
Застосування: засіб готове до вживання. У разі якщо є можливість витирання насухо, можливо розводити засіб 1: 4. Нанести за допомогою тригера або за допомогою губки на оброблювану поверхню, вимити її, у разі потреби витерти насухо.

Миючий засіб для миття і наведення блиску скляних та інших водостійких поверхонь (вітрини, вікна, дзеркала, кахельна плитка, кераміка, кольорові метали, пластик). Засіб дозволяє видаляти різні складні забруднення (кіптява, пил, жирові плями, відбитки пальців, сліди від контакту з комахами, деревами, атмосферні опади і т.д.). Засіб готовий до використання, забезпечує ефективне миття та економне використання. М'який складу засобу робить його придатним як для професійного використання, так і для використання в побуті (екрани телевізорів і моніторів, скляний посуд і столові прилади). Засіб забезпечує м'яку дезінфекцію поверхні завдяки наявності в складі спирту. При використанні засобу в приміщенні залишається приємний аромат свіжості.

pH 11,0-13,0
Номінальний обсяг - 6 кг

Склад: вода очищена, 15-30% комплексоутворювачі, 5-15% лужний компонент.

Застосування: засіб застосовується в посудомийних машинах, укомплектованих дозаторами для миючих засобів згідно з інструкцією до посудомийній машині. Стандартна дозування 1,5 -4 мл на 1 л води. Не застосовувати на алюмінієвій, оцинкованої, лакофарбової поверхні.
Безпека: концентрована луг! Не вдихати. Тримати на відстані від продуктів харчування, не допускати контакт з очима та шкірою. Не вдихати пари. Не застосовувати для ручного миття посуду
Висококонцентрований лужний засіб, який завдяки взаємодії лужних компонентів з допоміжними інгредієнтами - мультифункціональними секвестрантами забезпечує високий миючий ефект. Наявність вищевказаних компонентів забезпечує ефективне кондиціювання миючої води, внаслідок чого забезпечується мінімізація патьоків і плям. Потужна формула забезпечує чудовий результат миття при одноразовій обробці посуду в автоматичній посудомийній машині в воді будь-якої жорсткості. Засіб забезпечує відмінний миючий ефект при видаленні органічних забруднень: жирів, білків, крохмалю, залишків фруктової та овочевої продукції, пігментних плям. Рекомендується для використання за призначенням у громадських установах, дитячих дошкільних установах, навчальних закладах, лікувально-профілактичних установах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, комунально-побутових об'єктах, транспорті. Завдяки м'якому складу може використовуватися в побуті.

pH 1,0-3,0
Номінальний обсяг - 5 кг

Склад: менше 5% НПАВ, вода очищена, органічний розчинник, органічна кислота

Застосування: засіб застосовується в посудомийних машинах укомплектованих дозаторами для миючих засобів згідно з інструкцією до посудомийній машині. Застосовується тільки в комплексі з миючим засобом. Стандартна дозування 0,3-0,5 г на 1 л.

Безпека: тримати на відстані від продуктів харчування, не допускати контакт з очима та шкірою. Не застосовувати для ручного ополіскування посуду. Не вдихати пари.Засіб призначений для ополіскування посуду в професійних посудомийних машинах. Нейтралізує залишки лугу після використання миючого засобу, зв'язує залишкову жорсткість води, завдяки чому при обполіскуванні не залишається патьоків і плям на посуді. Засіб дозволяє отримати ідеальні результати завдяки максимальному ефекту змочування поверхонь.

pH 11,5-13,5
Номінальний обсяг - 5 л, 500мл

Склад: 5-15% НПАВ, АПАВ, вода очищена, лужні компоненти.

Безпека: концентрована луг! Використовувати гумові рукавички. Не вдихати пари засобу. При розпиленні остерігайтеся попадання в очі.

Застосування: збовтати засіб. Рівномірно щіткою або за допомогою пульверизатора нанести засіб на забруднену поверхню, нагріти до 40-50 ° С, витримати 15-20 хвилин. При дуже сильному забрудненні додатково нагріти поверхню до 50 ° С, ще раз нанести шар засобу і витримати 15 хвилин. Ретельно змити великою кількістю води. Рекомендується обполоснути слабким розчином оцту.
При щоденному чищенні поверхонь можливе використання 25% -го розчину засобу. При очищенні холодних поверхонь час дії засобу збільшити до 1 години. Для очищення фритюрниць залити гарячу воду вище рівня масла, додати 100-200 мл засобу на кожен літр води, залишити на 1-2 години, після чого воду злити, поверхню очистити щіткою і ретельно промити проточною водою. Не застосовувати засіб для обробки алюмінієвих, емальованих, скляних і лакофарбових поверхонь.

Лужні компоненти розчиняють жир, комплекс ПАР посилює миючу здатність, що дає швидкий і якісний результат миття обладнання без пошкодження поверхонь. Густа консистенція засобу дозволяє видаляти забруднення з вертикальних поверхонь. Засіб рекомендовано для професійного використання в установах громадського харчування, на підприємствах харчової промисловості, на об'єктах комунально-побутового призначення. Засіб призначений для чищення гриля, фритюрниць, сковорідок, духовок, паро-конвекційних і хлібопекарських печей і різних поверхонь від жиру, нагару, кіптяви, пригорілим або обвуглілих залишків їжі

pH 11,5-13,5
Номінальний обсяг - 5 л, 500мл

Склад: менше 5% амфотерний ПАР, НПАВ, вода очищена, ізопропіловий спирт, бутиловий ефір пропіленгліколю, лужні інгредієнти.

Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук, працювати в гумових рукавичках, не вдихати пари засобу. Не застосовувати на алюмінії. При розпиленні остерігайтеся попадання в очіЗастосування: рівномірно нанести засіб на забруднену поверхню за допомогою розпилювача або губки, в залежності від забруднення витримати від 3-х до 20-ти хвилин, дуже забруднені місця при необхідності потерти губкою, ретельно змити водою. У разі сильного забруднення обробку повторити.

Засіб використовується для видалення жиру, нагару, кіптяви та інших забруднень, що в'їдаються в поверхню. Застосовується для чистки кухонних поверхонь: раковин, кухонних плит, газових і електричних плит, мікрохвильових печей, сковорідок, дек, емальованих, керамічних, фарфорових, фаянсових виробів, пластика і будь-яких стійких до дії лугу матеріалів. Завдяки невеликій концентрації лугу не завдає шкоди посуді і поверхням при щоденному прибиранні. Ідеально підходить для регулярної мийки кухонних поверхонь. Рекомендується, насамперед, для професійного використання в громадських закладах, на підприємствах харчової промисловості, на об'єктах комунально-побутового призначення, установах громадського харчування, транспорті, фітнес-клубах, спортивних спорудах, в побуті.

pH 5,5-7,5
Маса нетто - 5кг

Склад: 5-15% лауретсульфатнатрія, менше 5% кокодіентаноламід, ЕДТА, вода очищена, натрію хлорид, перламутрова добавка, триклозан, ароматична композиція, метілізотіазолінон, хлорметілізотіазолінон, бензиловий спирт, лимонна кислота, екстракт алое віра.

Застосування: 2-3 мл засобу нанести на руки, спінити і змити водою. Безпека: не ковтати, при попаданні в очі промити холодною водою.

Мило ефективно проти патогенної мікрофлори різної етіології завдяки вмісту біоактивного компонента триклозан. Збалансований склад миючих компонентів не чинить пересушучої і шкіроподразнючої дії. Мило рекомендовано, передусім, в установах, де наказана антисептична обробка рук, а так само може використовуватися в побуті.

pH 5,5-7,5
Маса нетто - 5кг

Склад: вода очищена, 5-15% лауретсульфат натрію, натрію хлорид, консервант, менше 5% діетаноламід, ароматична композиція, лимонна кислота, стабілізатор кольору, ЕДТА, барвник.

Застосування: 2-3 мл засобу нанести на руки, спінити і змити водою. Безпека: не ковтати, при попаданні в очі промити холодною водою М'яко очищає шкіру. Містить м'які ПАРи, які не пересушують та не подразнюють шкіру.

pH 5,5-7,5
Маса нетто - 5кг

Склад: 5-15% лауретсульфат натрію, кокодіентаноламід, менше 5% нітріло- тріуксусная кислота, вода очищена, натрію хлорид, перламутрова добавка, ароматична композиція, суміш консервантів, лимонна кислота, екстракт Алое Вера.

Ефективно вимиває волосся. Робить його блискучим і слухняним. Живильні речовини забезпечують м'який, відновлюючий догляд за сухим і ушкодженим волоссям. Зберігає природний водно-жировий баланс шкіри голови.

Застосування: невелику кількість шампуню нанести на вологе волосся, помасажувати шкіру голови, ретельно промити волосся чистою водою. Безпека: не ковтати. При попаданні в очі промити холодною водою.

pH 5,5-7,5
Маса нетто - 5кг

Склад: 5-15% лауретсульфат натрію, кокомідопропіл бетаїн, менше 5% ЕДТА, вода очищена, натрію хлорид, замутнювачів, гліцерин, ароматична композиція, суміш консервантів, лимонна кислота.

Безпека: не ковтати. При попаданні в очі промити холодною водою.
Застосування: невелику кількість гелю нанести за допомогою губки на тіло, помасажувати шкіру, ретельно змити водою.Ніжно і м'яко очищає шкіру від забруднень. Надає відчуття чистоти і свіжості. Містить мінімум барвників і віддушки. Легко змивається. Має ніжний косметичний аромат.

pH (для розчину 1%) 2,5-4,5
Маса нетто - 1кг

Склад: 5-15% НПАВ, АПАВ, менше 5% кисневмісний відбілювач, гідроксид натрію, вода очищена, мінеральна сіль, ароматична композиція, лимонна кислота, консервант

Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Не використовувати разом із засобами, що містять хлор. При застосуванні засобу використовувати гумові рукавички. Уникати прямих сонячних променів і нагрівання засобу вище 40 ° С.

Застосування Використовувати при температурі від 20 ° С до 90 ° С. Використовувати спільно з іншими миючими засобами (порошками, рідкими засобами для прання та ін.) Нанести невелику кількість засобу для виведення плям на пляму, витримати 10 хв, випрати. Також можна додавати засіб безпосередньо в пральну машину - 100мл на 5 кг білизни. Для ручного прання або замочування білизни додавати 100 мл засобу на 10 л води.Додатково: для кольорових тканин попередньо перевіряйте стійкість барвника на непомітній ділянці виробу. Не використовуйте засіб, якщо рекомендується суха чистка. Уникайте потрапляння засобу на металеві пряжки й ґудзики.

Особливості: не містить хлору, безпечний для кольорових і делікатних тканин, ефективний в холодній і гарячій воді, нейтралізує неприємні запахи і надає свіжість виробам.Універсальний засіб для виведення плям на основі активного кисню для видалення плям з одягу та тканинних поверхонь. Ефективно видаляє такі складні забруднення як: плями від їжі, соусів, вина, крові, сліди макіяжу, трави, цвілі і при цьому зберігає колір виробу.

Маса нетто - 20кг

Склад: 5-15% АПАВ, відбілювач на основі кисню, менше 5% НПАВ, поліакрілат, фосфонати, цеоліти, КМЦ, ТАЕД, сульфати, силікати, карбонати, ензими, антівспеніватель, ароматична композиція, оптичний відбілювач.

Безпека: уникати тривалого контакту зі шкірою рук. Засіб не призначений для миття шкіри і продуктів харчування.Застосування: на 1 кг сухої білизни - 20 г порошку. При жорсткій воді застосовується 30 г порошку на 1 кг сухої білизни.
Застосовується згідно інструкції до пральної машини.
Багатокомпонентний пральний порошок з високою миючої здатністю призначений для прання виробів переважно білого кольору з бавовняних, лляних тканин, а також тканин зі змішаних волокон в автоматичних пральних машинах. Порошок ефективний для видалення забруднень білкового, вуглеводного і пігментного характеру, а також інших забруднень різного хімічного складу. Висока концентрація активних речовин забезпечує економічну витрату порошку. Продукт призначений, насамперед, для використання на пральних комбінатах, на залізничному і водному транспорті, в готелях, санаторіях і в побуті. Для досягнення максимального результату прання рекомендовано використовувати температуру від 40 ° С і вище залежно від забруднень і типу тканини.

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2

Про нас

ТзОВ « Ядро » - 12 років роботи на ринку упаковки та пакувальних матеріалів.

Виробництво,гуртова та роздрібна торгівля.

детальніше...

Партнери

Контакти

м. Львів вул. Щирецька, 7

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
тел. +38 (032) 295-31-31
тел. +38 (032) 295-18-88
тел. +38 (032) 295-04-39