Головна - Мило рідке

Мило рідке гліцеринове з перламутром ТМ “БЛЮКСІС” розфасоване у ПЕТ пляшки чи ПЕ каністри об'ємом по 5 000 мл.;

на європалеті вміщується 105 пляшок чи каністр.

Асортимент рідкого мила, залежно від застосованих парфумованих запашок і відповідних барвників, становить: Лимон, Яблуко, Малина, Персик, Бузок, Мед, Морське, Антибактерицидне та Гліцеринове (без барвника та запашки)

1 Мило рідке гліцеринове з перламутром ТМ “БЛЮКСІС” виготовляється згідно з ТУ У 24.5-19162047-002:2005 і за фізико-хімічними та мікробіо-логічними показниками відповідає вимогам ДСТУ 4315-2004.

2 Мило рідке гліцеринове з перламутром ТМ “БЛЮКСІС” виготовляється на основі катіоних та неїоногених поверхнево-активних речовин, що забезпечують високу піноутворювальну здатність, дерматологічну безпечність, а гліцерин, алкіламіди та ph-середовище — дбайливе ставлення до шкіри рук.

3 Мило рідке ТМ “БЛЮКСІС” не містить речовин, що заборонені для використання в країнах ЄС. Вся сировина має дозвіл МОЗ України на застосування у виробництві засобів особистої гігієни.

4 Контроль за виробництвом, якістю готової продукції і санітарно-біологічною безпекою здійснюється спеціалізованими, акредитованими лабораторіями.

Продукція сертифікована згідно з чинними Державними нормативними актами.


НОВИНКА – рідке мило NANO SILVER ТМ «Блюксіс».

Вперше в Україні виготовлено рідке мило з застосуванням наночастинок срібла

Розфасовано в поліетиленові каністри ємністю 5000 мл., в ящику 3 шт. ,

та в пляшку з дозатором. 500 мл.

Рідке мило NANO SILVER – виготовлено на основі колоїдного розчину наночастинок срібла зважених у демінералізованій воді.

Колоїдний розчин наночастинок срібла має активну протимікробну дію щодо 650 видів бактерій та вірусів, зокрема таких грампозитивних та грамнегативних бактерій як Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Salmonella typhimurium, Salmonella enteriditis dublin, Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonia та інші, включаючи мікобактерії туберкульозу, призводить до інактивації вірусів, грипу, кору, епідемічного паротиту та інших, має фунгіцидні властивості. Поверхні оброблені препаратом зберігають свої антибактеріальні властивості протягом тривалого періоду. Препарат ” є екологічно чистим, біосумісним та не викликає подразнення у живих організмів і є абсолютно безпечними для людей.

Продукція отримала гігієнічний висновок та пройшла сертифікацію.

НОВИНКА – рідке мило NANO SILVER ТМ «Блюксіс».

Вперше в Україні виготовлено рідке мило з застосуванням наночастинок срібла

Об'єм: 500 мл

НОВИНКА – рідке мило NANO SILVER ТМ «Блюксіс».

Вперше в Україні виготовлено рідке мило з застосуванням наночастинок срібла

Об'єм: 5000 мл

Про нас

ТзОВ « Ядро » - 12 років роботи на ринку упаковки та пакувальних матеріалів.

Виробництво,гуртова та роздрібна торгівля.

детальніше...

Партнери

Контакти

м. Львів вул. Щирецька, 7

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
тел. +38 (032) 295-31-31
тел. +38 (032) 295-18-88
тел. +38 (032) 295-04-39